CaliClean – środek do czyszczenia o zapachu cytrynowym

Uniwersalny środek do czyszczenia o zapachu cytrynowym – 946 ml

Środowisko, nasz organizm, a także nasz dom wymagają ciągłego oczyszczania i odświeżania. O ile już zdążyłeś zapewnić sobie najskuteczniejsze okoliczności dla zdrowia Twojego organizmu z poradą składników aktywnych produktów diety Calivita international(R), teraz masz możliwość przekształcić swój lokal mieszkalny nie do poznania dzięki naszym nowym, przyjaznym środowisku środkom czystości.

CaliClean Natural All Purpose Cleaner Lemon (946 ml) – uniwersalny środek do czyszczenia o zapachu cytrynowym przeznaczony do stosowania na różnych powierzchniach. Usuwa tłuszcz, zabrudzenia, odciski palców i inne zanieczyszczenia. Do użycia m.in.: w kuchni, łazience, do czyszczenia na przykład. mebli, blatów i podłóg.  Nie ściera powierzchni.

Dlaczego produkty CaliClean są lepsze i przyjazne środowisku?

? były stworzone z substancji w 100% biodegradowalnych;

? zawierają substancje powierzchniowo-czynne pochodzenia roślinnego;

? nie zawierają fosforanów i dioksyn;

? nie są tworzone z surowców petrochemicznych;

? nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego;

? nie zostały testowane na zwierzętach;

? opakowanie jest przygotowane z materiałów podlegających recyklingowi;

? zastosowane w produktach bezpieczne substancje zapachowe są zgodne ze normami IFRA (Międzynarodowe Stowarzyszenie Producentów Substancji Zapachowych);

? składniki produktu były zatwierdzone przez US EPA – Agencję Ochrony Środowiska w USA.

Składniki: Aqua, niejonowe środki powierzchniowo czynne (Glucopon(R) 425 N – Decyl glucoside) - 5% lub więcej ale mniej niż 15%, Corn Alcohol, Propylene Glycol, Citric Acid, Sodium Carbonate, Sodium Hydroxide, kompozycja zapachowa (Limonene) – IFRA Lemon fragrance, barwnik (CI 19140 – Yellow colorant).

Sposób wykorzystania: Spryskać zabrudzoną powierzchnię i wytrzeć papierowym ręcznikiem lub ścierką. Powtórzyć działanie na silnie zabrudzonych powierzchniach. Jeśli nie jesteś pewny odnośnie materiału czyszczonej powierzchni przed użyciem środka wypróbuj go na niewiele widocznej powierzchni. Nie używaj środków na drewniane i lakierowane powierzchnie.

Przed czyszczeniem wyłącz z sieci urządzenia elektryczne.

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI:

Przed użyciem produktu, przeczytaj z dużą uwagą etykietę.

Pomimo że preparaty są przyjazne środowisku to jednak w sytuacji bezpośredniego kontaktu z oczami czy jamą ustną mogą spowodować podrażnienia.

Chronić przed dziećmi. Unikać zanieczyszczenia oczu.

Pierwsza wsparcie: Podrażnienie oczu: zanieczyszczone oczy przemyć natychmiast niezwykła ilością wody (płucz oczy wodą przez 15 minut) i zasięgnąć porady lekarza.

Połknięcie: W razie połknięcia nie wywoływać wymiotów (wypić szklankę wody): niezwłocznie zasięgnąć porady lekarza i pokazać opakowanie albo etykietę.

W sytuacji awarii albo jeżeli już źle się poczujesz, niezwłocznie zasięgnij porady lekarza – jeżeli już to możliwe, pokaż etykietę.

Nie wdychać rozpylonej cieczy. Stosować jedynie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach.

Brak komentarzy

Brak komentarzy.

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu. TrackBack URI

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.

Profilaktyka zdrowotna to klucz do zycia.