Citrimax & chromium

Idealna masa ciała oraz świetna figura to jedne z oznak naszego zdrowia. Dietę sprzyjającą redukcji masy ciała można uzupełnić nowoczesnymi preparatami diety, których aktywne składniki przyczyniają się do sukcesu zmagań w odchudzaniu, a jednocześnie pomagają nam chronić nasze zdrowie.

U persony będącej na diecie odchudzającej bardzo cenne jest zmniejszenie apetytu. Do niedawna było to możliwe tylko z pomocą syntetycznych leków, które wpływały na układ nerwowy, jednak zazwyczaj dawały nieprzyjemne efekty uboczne, szkodliwe dla zdrowia. Na szczęście istnieje substancja, wspierająca w bez chemii sposób persony, będące na diecie odchudzającej. Hydroksycytryniany (HC) z Garcinia cambogia, rośliny pochodzącej z południowych Indii oraz Tajlandii, posiadają wpływ na liczne, ważne procesy zachodzące w naszym organizmie.

Oto one:

o Tłumią apetyt.

o Hamując proces lipogenezy, HC zapobiegają przekształcaniu węglowodanów w tłuszcz. W ten sposób mniej tłuszczu odkłada się w organizmie.

o Zwiększają magazyny glikogenu w wątrobie. Glikogen to substancja analogiczna do skrobi, która przekształca się w glukozę, zgodnie z zapotrzebowaniem organizmu.

o Przyjmowanie HC zwiększa powstawanie ciepła przez organizm w trakcie posiłku (termogenezę), czyli przyspiesza spalanie kalorii (w efekcie mniej kalorii gromadzi się w naszym ciele).

Chcesz złagodzić swoje łaknienie? Wypróbuj Citrimax Chromium

Rentowne działania HC można wzmocnić, przyjmując je łącznie z tożsamo działającymi składnikami mineralnymi, przykładowo chromem. Chrom organiczny współpracując z hormonem trzustki – insuliną – bierze udział w metabolizmie węglowodanów, białek oraz tłuszczów. Jego biologicznie aktywna forma to pikolinian chromu, która jest doskonale wchłaniana i wykorzystywana przez organizm.

 

Brak komentarzy

Brak komentarzy.

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu. TrackBack URI

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.

Profilaktyka zdrowotna to klucz do zycia.